Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 57 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 18 дек 2015, 20:52 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14 ноя 2011, 21:13
Сообщения: 454
Кто я?: Алла Павлова
Начался второй тур голосования за приз зрительских симпатий всеукраинской премии для юных спортсменов Junior Sports Awards

Ваня прошел во второй тур

Ссылка на голосование

https://m.vk.com/like?act=publish&objec ... ortsawards

Давайте Поддержим Ивана! Голосуем!)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 21 дек 2015, 15:29 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 мар 2012, 17:02
Сообщения: 274
Поддержим Ваню!!!. Остался один день!!!!
:cool:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 22 дек 2015, 17:53 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14 ноя 2011, 21:13
Сообщения: 454
Кто я?: Алла Павлова
Нужно поддержать Ваню еще немного!!)))

Голосуем!)
https://m.vk.com/like?act=publish&objec ... ortsawards


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 22 дек 2015, 22:20 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 фев 2014, 11:55
Сообщения: 89
http://www.sport-express.ua/rest/figure ... ideja.html

Иван ПАВЛОВ: "Не слышал, чтобы кто-то катался под Джонни Холлидея"


Анна САВЧИК
c Ледовой арены

Своими впечатлениями после победы, а также планами на сезон с корреспондентом «СЭ» поделился новоиспеченный чемпион Украины.

- Будет неправдой, если скажу, что место меня не волновало. - признался Иван Павлов. - Но я ставил перед собой задачу не столько победить, сколько показать все, что я могу.

Произвольную программу катать было сложнее, потому что лидерство после первого дня соревнований накладывало дополнительную ответственность. Доволен, что смог сделать аксель в три с половиной оборота, потому что на разминке он у меня не получался.

Правда, его исполнение отняло много сил, и дальше пошел небольшой спад, что сказалось на каскаде. Но в целом ошибок было немного. Я доволен.

- Откатавшись, вы остались у бортика и следили за произвольной программой главного соперника Ярослава Паниота. Когда он закончил выступление, какие были первые мысли?

- Я надеялся, что останусь первым, но считать - не считал, сколько он может баллов получить. Просто ждал, когда объявят оценки.

- Паниот на этом чемпионате продемонстрировал, что владеет четверным тулупом и проанонсировал четверной риттбергер. Как у вас обстоят дела с прыжками в четыре оборота?

- На тренировках я пробовал сальхов и тулуп, получались недокруты. Поэтому я пока не думал над тем, чтобы вставлять четверной в программу. Но естественно, буду над этим работать.

- Перед этим сезоном вы покинули группу Марины Амирхановой и перешли тренироваться к Дмитрию Шкидченко. Почему?

- Я посчитал, что так будет лучше. Не жалею, мне очень хорошо работается с Дмитрием Валентиновичем.

- Этот сезон начался для вас не совсем удачным выступлением на этапе юниорской серии «Гран-при» в Братиславе. Но прошло буквально три недели - и вы уже стояли на пьедестале в Линце. Отчего получились такие разные результаты?

- Братислава была в середине августа - за все время, что я в спорте, мне еще так рано соревноваться не приходилось. Через три недели я уже набрал форму и чувствовал себя гораздо увереннее, что и помогло мне стать третьим на этапе в Австрии.

- На данный момент в вашем профайле на сайте Международного союза конькобежцев как personal best в произвольной (134,89) и по сумме двух программ (202,32) значатся результаты ноябрьского «Челленджера» в Таллине. Можете сравнить, таллиннские прокаты с тем, что вы показали на чемпионате Украины?

- Здесь я катался по всем меркам лучше, чем в Таллине. И по чистоте исполнения и по набору элементу. Хотя, конечно, нужно учитывать, что на национальных турнирах и за компоненты, и за прыжки, ставят больше баллов. Но думаю, что и на международных соревнованиях с такими прокатами был бы новый личный рекорд. Может, конечно, не 220, но точно больше, чем было в Таллине.

- С такими прокатами, как на национальном первенстве или, хочется надеяться, даже лучше, на что, на ваш взгляд, можно будет рассчитывать на чемпионате Европы?

- Там я постараюсь откататься еще чище, плюс вставлю в произвольную программу второй аксель. И надеюсь, что смогу достойно представить Украину в Братиславе.

- Кто ставил вам программы в этом сезоне?

- Я ездил в Санкт-Петербург к хореографу Никите Михайлову. Использовать саундтрек к фильму «Ангелы и демоны» для произвольной программы предложил он. А музыку для короткой я нашел сам. Не могу сказать, что я поклонник творчества Джонни Холлидея. Просто мне понравилась его песня, и я подумал, что неплохо было бы ее использовать в своих программах. К тому же это оригинально, не слышал, чтобы раньше кто-то катался под Холлидея.

- «Ангелы и демоны» посмотрели до или после того, как была поставлена программа?

- Вообще, не смотрел и думаю, не буду, пока сезон не закончится. У меня появились свои ассоциации с этой музыкой и боюсь, что фильм может на них повлиять.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 22 дек 2015, 23:40 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14 ноя 2011, 21:13
Сообщения: 454
Кто я?: Алла Павлова
Ваня выиграл второй тур голосования и вышел в финал!!!
Спасибо всем, кто нас поддержал!!! :respect: :happy:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 23 дек 2015, 00:13 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 фев 2014, 11:55
Сообщения: 89
А мне понравились комментарии после подведения итогов. Всем бы поучиться.

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 23 дек 2015, 10:04 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 04 май 2009, 22:02
Сообщения: 120
Kiev писал(а):
Ваня выиграл второй тур голосования и вышел в финал!!!
Спасибо всем, кто нас поддержал!!! :respect: :happy:

Поздравляем с выходом в финал!
Вчера активно болели за вас и поддерживали все наши друзья а также Мамин форум города Харькова!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 23 дек 2015, 15:01 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14 ноя 2011, 21:13
Сообщения: 454
Кто я?: Алла Павлова
Mandy, спасибо большое Вам и всему Вашему форуму!!!
Будем надеяться и на поддержку в финале!!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 03 янв 2016, 15:08 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 14 ноя 2011, 21:13
Сообщения: 454
Кто я?: Алла Павлова
Благодаря вашей поддержке, Ваня вышел в финальное голосование за приз зрительских симпатий всеукраинской премии для юных спортсменов Junior Sports Awards

Ссылка на финальное голосование:

https://vk.com/wall-77970266_3996

Давайте Поддержим Ивана! Голосуем!)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 08 янв 2016, 14:03 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 мар 2012, 17:02
Сообщения: 274
Фигуристы и любители фигурного катания !
Давайте поддержим наш вид спорта, подключим друзей и проголосуем за Ивана!


Ссылка на финальное голосование:

https://vk.com/wall-77970266_3996

Давайте Поддержим Ивана! Голосуем!)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 15 апр 2016, 14:01 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 фев 2014, 11:55
Сообщения: 89
Парочка фотографий с ЧМ-2016:
Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 09 янв 2017, 19:12 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 фев 2014, 11:55
Сообщения: 89
Недавнее интервью с Иваном.
http://ufsf.com.ua/novyny/22-novyny-fed ... nyakh.html

ІВАН ПАВЛОВ: РАНО ЧИ ПІЗНО Я ВИКОНУВАТИМУ КВАДИ НА ЗМАГАННЯХ
Дата публикації 09 січня 2017.

Перемога 18-річного одиночника Івана Павлова на чемпіонаті України з фігурного катання відкрила йому дорогу на основні старти сезону. Наразі учень Дмитра Шкідченка посилено готується до європейської першості у чеській Остраві, що розпочинається менше, ніж за два тижні.

Інтерв`ю нашому сайту фігурист дав відразу після тренування на «Льодовій арені» у Києві, де сталася подія, на яку він так очікував.

-Іване, ви щойно стрибнули тулуп у чотири оберти….

-Так, і безмежно радий цьому, адже квад підкорився мені вперше у цьому сезоні. До сьогоднішнього дня ніяк не вдавалося його стрибнути, напевне, не відчував цей стрибок повною мірою. Якраз напередодні я уважно вивчав відеозаписи виконання кваду іншими спортсменами і багато чого засвоїв для себе. І ось сьогодні на тренуванні зайшов на нього і все вийшло.

PavlovIvan-Той факт, що у вашому змагальному арсеналі немає стрибка у чотири оберти часто викликає критику на вашу адресу. Зокрема, старший тренер збірної Марина Амірханова нещодавно зауважила, що ці стрибки треба починати тренувати з початку сезону і постійно намагатися виконувати на змаганнях. Що думаєте?

-Цілком згоден. Проте тому, що так не сталося, є пояснення. Перед сезоном у мене виникли певні проблеми. Після чемпіонату світу у Бостоні я спробував кататися в черевиках Edea та лезах Gold Seal і - відчув дискомфорт. Намагався пристосуватися, але не вийшло, до того ж леза виявилися не зовсім якісними, у них сточився зубець… У серпні я мусив повернутися до моделі Graf і лез Ultima Matrix, та підготовчий період до сезону був багато в чому втрачений. Тепер приділяю вивченню стрибка у чотири оберти максимум уваги. Хоча наразі було б передчасним стверджувати, що покажу один з них в Остраві.

-Водночас наявність квадів не гарантує спортсменам перемоги.адже є ж іще компоненти…

-Безумовно, без квадів неможливо розвиватися і рухатися далі. Зараз я, можна сказати, у ролі наздоганяючого, оскільки ці стрибки вдосконалюються, прогресують, потрібно оперативно відстежувати та враховувати у роботі усі зміни. Ми з тренером це робимо, тому я вірю, що рано чи пізно виконуватиму квади на змаганнях. Але маєте рацію щодо того, що не стрибками єдиними…. Ось, наприклад, на Гран прі останні два роки активно почали включати до програм по три, чотири, а то і п`ять квадів, але ж другу оцінку ніхто не відміняв… Не буде балансу – не буде успіху.

-Чиє виконання стрибка у чотири оберти ви вважаєте еталонним?

-Мені дуже подобається, як його стрибає Патрік Чан - впевнено, красиво, також імпонує виконання тулупа, сальхова у чотири оберти Хав`єром Фернандесом і, звичайно, лутца - Бояном Цзинь. А от Юдзуру Ханю не вражає. Як на мене, його квади дещо куці, їм не вистачає об`єму, потужності, тобто, того, що робить ці стрибки видовищними. Але, наголошую, це лише моє особисте сприйняття.

-Окрім тренування кваду, які ще першочергові завдання ви з тренерами зараз вирішуєте у контексті підготовки до чемпіонату Європи?

-Усе йде за планом - працюємо над програмами, зокрема, над ковзанням, стрибками. Акцентуємо увагу на тих проблемах, які проявилися на чемпіонаті України. Так, на цих змаганнях виявилося, що у мене не на сто відсотків відпрацьований другий потрійний аксель у довільній. Ясно, що треба збільшувати хід, щоб більше не було таких помилок, тому посилено працюємо у цьому напрямі. Після національної першості у мене був невеликий відпочинок, зараз (перед Різдвяними святами-авт.) я поновив роботу, але повноцінно програми ще не катаю. Тобто про ступінь готовності говорити зарано, ми в процесі, в роботі. Проте я відчуваю у собі сили, енергію, потенціал, тому, гадаю, що у потрібний час набуду потрібної форми, хоча б такої,яка була перед чемпіонатом України. Щоправда, хотілося б ще кращої і щоб не помилявся на другому акселі… Також не завадить попрацювати над витривалістю, адже якщо наприкінці програми судді побачать втому, вони саме це й запам`ятають. Я стараюся упродовж всього виступу тримати себе в тонусі, а фінальній частині ще більше додавати потужності. Зрештою, мої програми так і побудовані.

-Ви дуже органічно виглядаєте у своїх нинішніх програмах, особливо, у довільній. Хто автор ідеї використати музику та образи із кінофільму «Кривавий діамант»?

-Зазвичай я сам знаходжу собі музику і твердо впевнений у тому, що так і має бути. На мою думку,тут неприпустимий диктат чи вказівки на кшталт: береш саме цей саундтрек і крапка. Музика має підходити спортсмену за характером,енергетикою,емоційністю…

«Кривавий діамант» виявився співзвучним мені за усіма параметрами. Спочатку я його подивився просто як один з багатьох фільмів з улюбленим актором – Леонардо Ді Капріо. Але мене настільки зачепила його гра, образ, який він відтворював, та й картина у цілому, що я уже бачив героя ді Капріо на льоду.1

-Чим саме вам близький цей образ?

-Контрабандиста, котрий займається пошуком та збутом діамантів на «чорному ринку», Ді Капріо показав як надзвичайно цілеспрямовану, вільну людину. Мені дуже подобаються такі образи – людей волелюбних, які можуть зберегти найкращі якості попри те, чим вони займаються.

-Ви щось перейняли у свого улюбленого актора?

-Хіба трішечки скопіював костюм… Звісно, він адаптований під виступ на льоду. Ну і намагаюся передати ідею фільму, емоції, з якими грає Ді Капріо. Суть моєї програми у тому, що я шукаю діамант, потрапляю у різні ситуації, зокрема, є момент, де я тихо крадусь у джунглях. У фіналі починається екшн, я знаходжу діамант, музика лунає швидше… У фільмі Ді Капріо віддає коштовний камінь другу і помирає. Я, відповідно, стараюся відобразити це у своїй програмі.

- Чому ви торік взяли музику з «Ангелів і демонів», здається, це було не ваше?

-Це був єдиний раз, коли мені запропонували, а я погодився. Та програма добре виглядала тільки тоді, коли я виконував усі елементи. В іншому випадку музика сприймалася як важка,пафосна. Взагалі,використовувати для катання таку музику зараз непопулярно, глядач повинен легко, без напруги сприймати те, що відбувається на льду. Це особливо стосується спортсменів, які наразі не входять до вищого ешелону, мене у тому числі. От, наприклад, Патрік Чан у цьому сезоні катається під музику(між іншим, її написав інший канадський фігурист Ерік Редфорт), я би сказав, емоційно рівну, без особливого розвитку, оскільки для спортсмена такого рівня музика – не головне, вона несе лише супроводжувальне навантаження. Я ще не на такому етапі, тому мені музика має допомагати, доповнювати, бути легкою і динамічною. Щоб глядач не заснув….

- Схоже, катання Патріка Чана вам дуже імпонує, ви декілька разів його згадали.

- Це правда. Коли Патрік Чан на льоду, він не може не викликати захоплення. Він одним з перших поєднав реально класне катання з такими самими класними стрибками, коли вперше виграв чемпіонат світу у 2011 році. Чан виконав тоді два квади і водночас катався краще всіх. Після цього всі почали посилювати увагу до компонентів. Я іноді приміряю на себе його стиль, манеру катання…..

- Своєю короткою програмою (саундтрек Bed Boys у виконанні Марка Манчини) ви так само задоволені, як довільною?

З короткою ми трохи поекспериментували, взявши хіп-хоп, під який я раніше не катався. Намагаюся знайти себе у цьому стилі. Поки що я задоволений, обидві програми у цьому сезоні, на мою думку, дуже вдалі, вони непогано виглядають і на міжнародному рівні. Якщо я їх добре відпрацюю, то при хороших розкладах мають бути непогані оцінки. Але, звичайно, потрібно все стрибати, оскільки у мене зараз не найсильніший набір (два акселя, два каскада 3-3 й решта потрійних), навіть якщо буде квад. Повторю, що завдання номер один – чистий прокат, тоді автоматично піднімуться й компоненти. 2

-Можете з власного досвіду сказати,що здебільшого заважає спортсмену на змаганнях реалізувати потенціал,який він володіє?. Тобто показати все, що так добре виходить на тренуваннях?

-На жаль, є безліч сторонніх факторів, які впливають на результат. Як загального характеру, тобто притаманні для більшості спортсменів, так і індивідуальні. Передусім, психологічна врівноваженість. Це така тонка матерія, не знаєш у який момент вона проявиться… А ще особисто мені важко пристосуватися до льоду. На різних змаганнях він різний. Буває, що відчувається перемороженість, тоді тебе ніби кидає із сторони в сторону. Зрозуміло, що умови рівні для всіх, але впевнений, що кращий результат покаже той, хто зможе зрозуміти лід, відчути його. Зі мною таке сталося на турнірі у Мінську, де на трьох аренах був лід різної якості. Я спочатку нервував, адже перебував у чудовій формі, стрибав потрійний аксель, а от там – не міг, бо буквально летів під нахилом, неможливо було зосередитися. А потім зрозумів, що треба намагатися працювати з тим, що є, пристосуватися і віднайти комфорт навіть на цьому льоду. Тобто, для мене це дуже важливий фактор.

Ну і, звичайно, так звана віра у себе. Повірте, для спортсмена це не порожня патетика, а потужний психологічний важель. На тренуванні все добре виходить, оскільки немає такої відповідальності як на змаганнях. Коли, наприклад, під час тренування заходиш на стрибок і спроба не вдалася, то це не критично. Старти все міняють – тут впевненість у своїх силах дуже допомагає виконати той чи інший елемент.3

-Чи додає вам хвилювання участь у змаганнях світових лідерів та те, що вони показують у своїх програмах?

-Аніскільки. Я усвідомлюю, що наразі змагаюся не, скажімо, з Фернандесом, а в іншому сегменті. У мене немає змагальних стосунків з лідерами, тому те, що вони вміють і показують мене не деморалізує. Я виконую свої завдання.

-Ви стали чемпіоном України, набравши 223,70 балів. Яке місце, на вашу думку, гарантував би такий результат на чемпіонаті Європи?

Тут було б коректнішим порівнювати не бали, а власне прокат. Так от, я би ризикнув припустити, що з таким прокатом, який я показав у Києві, на минулорічному чемпіонаті Європи міг би увійти до «десятки». У Братіславі я зробив потрійний аксель з нечистим виїздом, каскад 3-3 і був 13-тим після короткої програми. А довільну я взагалі відкатав не дуже добре. А якби показав такий прокат, як на чемпіонаті України, не виключено, що нижче десятої позиції не опустився б.4

-Перед минулим сезоном ви перейшли до Дмитра Шкідченка. Як вам працюється з ним?

-Я ще жодного разу не пошкодував, що моїм тренером став Дмитро Валентинович. Працювати з ним комфортно та приємно, як у творчому, так і у суто людському плані. В ключових питаннях ми знаходимо спільну мову, а спірні вирішуємо у рамках робочого процесу. Для мене важливо,що не лише я можу порадитися з тренером,але й він зі мною. Так і має бути, оскільки ми – одна команда, у нас спільна мета і спільні завдання. Було б неправильно, якби тут були якісь недомовки. 5

-Якою ви бачите для себе перспективу у фігурному катанні? Що плануєте?

-Скажу про найближче майбутнє. Якщо я поїду на чемпіонат світу, дуже хотілося б здобути для своєї країни олімпійську ліцензію.

Про далеку перспективу поки що не думаю. Мені хотілося б кататися так, щоб публіка мене запам`ятала, навіть якщо я не буду посідати перші місця.

Людмила Власюк.

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 05 фев 2017, 13:42 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 фев 2014, 11:55
Сообщения: 89
Интервью после Универсиады:

http://prosports.kz/news/212910

Иван Павлов: «К россиянам у меня нет никаких предрассудков»

Украинский фигурист Иван Павлов в интервью Prosports.kz прокомментировал свое выступление на Универсиаде-2017.
Двукратный чемпион Украины откатал одиночную короткую программу на 67.27 баллов.
- Психологически мне было трудно выйти на лед первым. Я открывал программу, все дела (улыбается). Начало моего выступления было хорошим. Честно вам скажу, к концу я расслабился. Но в целом, справился довольно неплохо со своей задачей. Судьи оценили мое выступление справедливо. Жаль, что я совершил ошибку в последнем прыжке.

- Иван, вы в Казахстане впервые? Какие впечатления?
- Вы правы, я в Казахстане первый раз. Все организовано на высоком уровне. «Алматы Арена» очень классная. Заметил, что много болельщиков поддерживает фигуристов. Во время выступления за меня болели не только украинские болельщики, но и казахстанские. Мне это очень нравится. Атлетическая деревня Универсиады-2017 оставила приятные впечатления.

- Как вам такое стечение обстоятельств: вы вышли на лед первым, а следом - россиянин?
- Для меня это ничего не значит. В адрес россиян у меня нет никаких предрассудков. Ко всем спортсменам я отношусь одинаково. В первую очередь эти люди - спортсмены, а не представители стран. Во-вторых, у меня нет никаких национальных претензий к кому-либо. Мы все - одна семья.

Источник: Prosports.kz


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 05 фев 2017, 14:04 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 фев 2014, 11:55
Сообщения: 89
Правда, не поняла, к чему там про "стечение обстоятельств". Как по мне, кто выходит после (в смысле национальности) не так влияет, как кто выходит первым - это психологически наверное сложнее. Надеюсь, у Ивана лимит на выход первым на этот год закончился. В прошлом году он открывал Мир - тоже волнительно, особенно если это твой первый Мир в жизни.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Иван Павлов
СообщениеДобавлено: 10 фев 2017, 21:57 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 фев 2014, 11:55
Сообщения: 89
Еще интервью, с Дмитрием Шкидченко.

http://ufsf.com.ua/novyny/22-novyny-fed ... siadi.html

ДМИТРО ШКІДЧЕНКО: МІЙ УЧЕНЬ ПОКАЗАВ СПРАВЖНІЙ ЧОЛОВІЧИЙ ХАРАКТЕР ЯК НА ЧЄ, ТАК І НА УНІВЕРСІАДІ

Дата публикації 07 лютого 2017.

Перемога на Всесвітній зимовій Універсіаді в Алмати нашої танцювальної пари Олександри Назарової/Максима Нікітіна залишила дещо «у тіні» участь у цих же змаганнях найсильнішого українського одиночника Івана Павлова. У турнірі чоловіків, який за складом учасників виявився найсильнішим серед усіх представлених на Універсіаді дисциплін фігурного катання, молодший «колега» наших чемпіонів посів 15-е місце. Проте його прокат обох програм не залишився непоміченим: Іван дістав позитивні оцінки як від глядачів, так від багатьох фахівців.

Чи всі завдання виконав фігурист, чим найбільше порадував і чим засмутив своїх тренерів під час виступів як на Універсіаді, так і на нещодавньому чемпіонаті Європи, нашому сайту розповів наставник Івана Павлова Дмитро Шкідченко.

Дмитре Валентиновичу, як Ви оцінюєте виступи свого учня на обох турнірах у контексті підготовки до світової першості?

-Як досить успішні. Щодо чемпіонату Європи, то ці змагання були для Івана також випробуванням його морально-психологічних якостей і він добре склав цей іспит. У технічному аспекті він, я би сказав, на 99 відсотків виконав усе, що у нього є в програмах – йдеться про складність, набір елементів, якість катання. Було зірвано лише один стрибок – другий потрійний аксель у довільній. На жаль, це місце у нас наразі залишається «під питанням» - щоразу гадаємо: вийде-не вийде… Тому зараз акценти у роботі розставимо так, щоб виконанню цього стрибка було приділено максимальну увагу. Але загалом до виступу Івана в Остраві у мене немає претензій. Він зміг мобілізуватися у складній ситуації і показати справжній чоловічий характер.

Мене як тренера порадувало, що усі ці якості Іван продемонстрував і на Універсіаді. Тут були свої складнощі. Свою роль зіграли такі фактори як високе конкурентне середовище змагань(серед учасників були призери Олімпіад, чемпіонатів Європи, світу), недостатній часовий інтервал між обома зазначеними турнірами, кліматичні особливості Алмати. У мого учня ще не так багато змагального досвіду, щоб легко адаптуватися до таких навантажень. Але він не «розвалився», добре тримав програми і знову, як на чемпіонаті Європи, отримав хороші відгуки про своє катання. Так, були помилки, це, знаєте, молодим притаманно… У короткій Іван хотів якнайкраще виконати фліп, який потрапив під сумнів суддів в Остраві, проте не вийшло - вочевидь від надмірного старання. Так само повторилася помилка з другим потрійним акселем. Не виключено, що до чемпіонату світу переглянемо розстановку елементів, щоб потрійний аксель був ближче до початку програми.

Чи розглядається можливість все ж включити у змагальну програму ЧС у Хельсінкі стрибок у чотири оберти?

-Так, тепер це завдання набуло нагального характеру. Ми шукаємо таку можливість. Планується, що підготуємо програму у двох варіантах – зі стрибком у чотири оберти та без нього, і упродовж часу, що залишився до стартів, будемо стежити, як Іван з цим упорається. Зазначу, що загалом у виконанні елементів ультра-сі ми рухаємося у бік стабілізації. У цьому напрямку Іван помітно прогресує, що додає оптимістичного настрою.

Вочевидь, і компоненти не відсуваються на другий план…

Безумовно. Приємно, що і на чемпіонаті Європи, і на Універсіаді Іван, окрім стрибкових елементів, намагався бути максимально артистичним, представити свої програми емоційно. Ми багато працюємо над чим аспектом і будемо посилювати цю роботу до стартів у Хельсінкі.

Хочу також відзначити, що програми цього сезону дуже вдалі, зокрема, коротку поставила для мого учня наш, український тренер Марія Тумановська-Чайка. Іван сам каже, що йому надзвичайно комфортно з ними кататися. На мій же погляд, коротка (у стилі хіп-хоп) йому більш зрозуміла, а от довільну (саундтрек з кінофільму «Кривавий діамант») спортсмен начебто ще повністю не відчув. Тобто йому подобається музика, постановка, але повністю зібрати програму у технічному плані поки що не вдається. І це ще одне «домашнє завдання», виконавши яке у ряду інших ми зможемо приїхати до Хельсінкі у повній бойовій готовності.

Людмила Власюк.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 57 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
cron

[ Time : 0.067s | 18 Queries | GZIP : Off ]